Home » O nas

O zakładzie

Metalinvest Sp. z o. o. powstała 29 lutego 2012 r. z inicjatywy osób reprezentujących firmy działające w branży skupiającej się na produkcji maszyn rolniczych oraz konstrukcji stalowych. Osoby te, z powodzeniem, od 20 lat prowadziły i rozwijały własną działalność.


Od początku celem powstania spółki  był rozwój produkcji maszyn rolniczych oraz konstrukcji stalowych pod własną marką dla odbiorców w kraju i zagranicą. Firma stawia na jakość oferowanych produktów i usług w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, co jest możliwe przede wszystkim dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Wykorzystując innowacyjne techniki komputerowego modelowania 3D, firma może prędko zaprojektować zamówione elementy oraz wdrożyć pewne rozwiązania, co ostatecznie wpływa na to, że produkujemy wysokiej klasy towary.


Nasze biuro projektowe nieustannie udoskonala pewne rozwiązania technologiczne tak, aby zapewniły stały wzrost jakości produkowanych maszyn. Wybierając nasze produkty, otrzymasz dwunastomiesięczną gwarancję i pełne wsparcie techniczne. Podczas produkcji największy nacisk kładziemy na jakość. Materiały i podzespoły użyte do produkcji pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców posiadających na nie odpowiednie certyfikaty. Każdy wyrób oczyszczony jest w komorze śrutowniczej, a powierzchnia nanoszona jest na mokro przy użyciu lakierów amerykańskiego koncernu PPG. Kolejne etapy montażu, wykonywane według procedur montażowych, poddawane są szczegółowej analizie i kontroli, co gwarantuje powtarzalność i wysoką jakość finalnego produktu.

Nasze cele osiągamy poprzez:

  • rozwijanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością,
  • oferowanie i dostarczanie tylko takich produktów, które wyprzedzają oczekiwania klientów,
  • wysoki poziom wyrobów i usług, który jest decydujący dla utrzymaniu konkurencyjności.